Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »części i akcesoria » Digitronic Autogas
Treść ogłoszenia
Opis:

DIGITRONIC AUTOGAS to specjalista w dostarczaniu dopasowanych na miarę zestawów instalacji autogazowych bazujących na niezastąpionych tworzonych we Włoszech częściach. Firma zwraca szczególnął uwagę na to, aby instalowane systemy były najlepiej dobrane pod kątem nie tylko ekonomii, ale także bezpieczeństwa i wydajności. DIGITRONIC AUTOGAS udostępnia kierowcom zawsze najlepiej dopasowane do ich potrzeb instalacje LPG, które służą przez wiele lat. W dodatku, dzięki bardzo skrupulatnej weryfikacji warsztatów instalujących systemy, firma jest pewna, że wszyscy kierowcy dostają maksymalne korzyści związanych z konwersją ich aut na autogas.
DIGITRONIC AUTOGAS to instalacje zarówno do pojazdów wyposażonych w motory z popularnym pośrednim wtryskiem paliwa, jak również cieszącymi się, szczególnie ostatnio, sporym zainteresowaniem aut z bezpośrednim wtryskiem. Dzięki temu firma dostarcza zestawy autogazowe do zdecydowanej większości dostępnych na rynku aut.
W katalogu firmy znajdują się również komponenty zamienne do instalacji, takie jak sterowniki, reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory i wiele innych. Wszystkie dostępne części mają niezbędne homologacje. Produkty te pochodzą od znanych i godnych zaufania producentów, z którymi DIGITRONIC AUTOGAS dzięki wieloletnim partnerskim relacjom stale rozwija linie produktowe.
DIGITRONIC AUTOGAS już teraz dostarcza idealnie dopasowane zestawy instalacji autogazowych do ponad 40 krajów na całym świecie – również w Polsce. Dzięki stale monitorowanej jakości i wydajności komponentów liczba ta stale rośnie i z pewnością będzie rosła.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Digitronic Autogas
Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: